Günümüzde bilgisayar tüm sektörlerde vazgeçilmez bir unsurdur fakat bilgisayarı bu kadar önemli ve işlevsel kılan üzerindeki yazılımlardır. Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlarla birlikte ülkemizde sektörlere,kurumlara,firmalara ve artık kişilere özel yazılımlara geliştirilmeye başlanmıştır.Genel uygulamalar özel istekleri karşılayamamaktadır.Bu sorunu çözmek adına müşteri odaklı çalışmayı ilke edinerek 2007 yılında kurulan ANKATEK Bilişim Hizmetleri ve Yazılım San. Ltd. Şti. kısa sürede yurt genelinde bir çok kurum ve firmaya hizmet vermeyi başarmıştır.

Değişen müşteri ihtiyaçları ve isteklerini belirleyerek yeni projelerine devam etmekle birlikte satışa sunduğu hizmetleri ve ürünleri sürekli güncel ve yeni tutmaktadır.

Ülkemizdeki yazılım sektörünün köklü ve kurumsal bir firması olmayı ilke edinen firmamız önümüzdeki yıllarda yurtiçindeki satışı ağını tamamlayarak yurtdışında da ürünlerini pazarlamayı ve ülke ekonomisine katma değer katmayı hedeflemektedir.

Dijital Evrak arşiv ve takip yazılımı, Kıymetli Evrak ve Takip Yazılımı, Esnaf Oda Programı, web Tasarım ve  özel yazılımlarımızla ürün pörtföyümüz hızla gelişmektedir.

Siz değerli kullanıcılarımızın desteği ile hızla büyümeye ve kullanıcı dostlarımıza yenilerini katmaya devam edeceğiz...